logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koroplast Orta Boy Buzdolabı Poşeti 3+1 Adet

Koroplast Orta Boy Buzdolabı Poşeti 3+1 AdetAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koroplast Orta Boy Buzdolabı Poşeti 3+1 Adet

Koroplast Buzdolabı Poşeti 3+1 Orta

Koroplast Buzdolabı Poşeti 3+1 Orta mutfakta sebzelerin buzdolabında saklanması için sıklıkla tercih edilmektedir. Yaz mevsiminde tüketmiş olduğunuz sebzeleri kış mevsiminde de tüketmek istiyorsanız bu sebzeleri ister pişirdikten sonra ister çiğ olarak buzdolabı poşeti ile saklayabilirsiniz.

Sevdiğiniz yiyecekleri mevsimi dışında tüketmek için buzdolabı poşeti ile buzluklarınızda ve derin dondurucularınızda saklamanız mümkündür. Kolay bozulabilen yiyecekleri poşetler halinde dondurarak ömürlerini uzatabilirsiniz.

3+1 orta buzdolabı poşeti oldukça avantajlı bir paketten oluşmaktadır. Yiyeceklerinizi muhafaza etmek için oldukça kullanışlı olan buzdolabı poşetini kullanıyorsanız avantajlı paketten yararlanın. 4 al 3 öde kampanyası ile 1 paket buzdolabı poşeti kazanmış olursunuz. Dilediğiniz zaman istediğiniz yiyeceği tüketmek için buzdolabı poşetiyle sevdiğiniz ürünleri dondurarak her mevsim tüketebilirsiniz.

Sızdırmayan yapısı ile her türlü sebze, yemek, et, balık gibi ürünleri saklayabileceğiniz buzdolabı poşeti mutfakta oldukça yardımcı bir üründür. Koroplast buzdolabı poşeti gıda dışı mutfak malzemeleri kategorisinde online satış mağazasında yer almaktadır. İnternet mağazası ile sipariş vererek evinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.