logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koroplast Güçlü Büyük Boy Çöp Torbası 10'lu

Koroplast Güçlü Büyük Boy Çöp Torbası 10'luAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koroplast Güçlü Büyük Boy Çöp Torbası 10'lu

Koroplast Güçlü Büyük Boy Çöp Torbası ( 10’lu)

Koroplast güçlü büyük boy çöp torbası ev temizliğinde ve düzenlemesinde pratik olarak kullanılabilen bir üründür. Farklı boyutlarda üretilen çöp torbaları vardır. Kullanım alanlarına göre seçenekler mevcuttur. Bu ürün büyük boy olarak üretilmiştir. Çöp kapasitesi fazladır.

Büyük boy çöp torbası aynı zamanda sağlam bir üründür. Kolayca yırtılmayan ve delinmeyen özelliklerde üretilmiştir. Çöp torbaları çöp kutularına rahatlıkla takılabilir ve çıkartması da oldukça kolaydır. Bu nedenle ev temizliği ve düzenliğinde büyük kolaylık sağlarlar.

Çöp dışında evde düzenlemek istediğiniz başka alanlarda da büyük boy çöp torbaları kullanılabilir. Ortalıktan kaldırmak istediğiniz eşyalar varsa bu üründen faydalanabilirsiniz. Ağzı büzgülüdür ve kolayca kapatılabilmektedir. 1 paketin içinde 10 adet güçlü büyük boy çöp torbası bulunur.

Sitemizde bu ürünü toptan alabilir ve uygun birim fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Kargo hizmetimiz Türkiye’nin her yeri için mevcuttur. Siparişinizi sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı şekilde verebilirsiniz. Sipariş alındıktan sonra en geç 1-2 iş günü içinde teslimat hazırlanacak ve adresinize gönderilecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.