logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Koroplast Buzdolabı Poşeti Orta 20 li

Koroplast Buzdolabı Poşeti Orta 20 li

3 Adet üzeri 6,45 TL

Adet Fiyatı : 6,90 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 309,61 TL 331,34 TL
Birim Fiyat: 6,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Koroplast Buzdolabı Poşeti Orta 20 li

Koroplast Buzdolabı Poşeti Orta 20’li

Buzdolabı poşetleri ev düzeni ve zücaciye reyonlarının ve mutfaklarımızın en önemli ürünlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Kalan yiyeceklerin buzdolabında kokularının birbirine karışmaması için kullanılmasının yanı sıra dondurucuya kışlık sebze koymak için de oldukça sık kullanılan ürünlerin başında gelmektedir.

Hemen hemen bütün mutfaklarda yiyecek koruyucu özelliği ile tercih edilen buzdolabı poşetleri pratik kullanımları sayesinde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Koroplast buzdolabı poşetleri ise yıllardır tüketicilerin hem ekonomik olması hem de dayanıklı olmaları ile tercih ettikleri markaların başında gelmektedir.

Özellikle sık kullananlar için Koroplast buzdolabı poşeti orta 20’li paket içerisinde 20 adet ve orta boy olan buzdolabı poşetleri yer almaktadır. Sızdırmayan yapıda olan bu poşetlerde dolaplarınızda ya da dondurucunuzda dilediğiniz yiyeceği gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz.

Koroplast buzdolabı poşetleri için ise en uygun fiyat Bizim Toptan online alışveriş sitesinde. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak için dilediğiniz miktarlarda ürünü sayfamızdan sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede ve hasarsız olarak adresinize teslim edilecektir.        

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.