logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koroplast Alüminyum Folyo Adet

Koroplast Alüminyum Folyo AdetAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koroplast Alüminyum Folyo Adet


Koroplast Alüminyum Folyo ile gıdalarınızı saklayabilir, mutfağınızın mutlak yardımcılarından biri haline gelebilecek bu ürün ile siz de birçok alanda kullanılabilen bir ürün elde edebilirisiniz. Folyonun mutfak dışında da birçok kullanım alanı bulunmaktadır;
Evinizde paslı metal eşyalarınız varsa bunları bir rulo folyo ile kolayca temizleyebilirsiniz.
Makasın kesilen kenarını keskinleştirmek için alüminyum folyo kullanabilirsiniz. Folyoyu birkaç katmana katlayın, kalınlaştırın ve makasla birkaç kez kesin.
Folyo ile karbonat, deniz tuzu, sirke ve sıcak su kullanılması, gümüş parçalarını ilk günkü kadar taze yapacaktır.
Biraz teknikle giysilerinizi çok daha etkili ve hızlı ütüleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, ütü masası ile giysilerinizin arasına Koroplast Alüminyum Folyo koymak. Ütünün ısısını giysiye yansıtarak, folyo aynı zamanda giysinin arkasını da ütüler. Yani iki tarafı aynı anda ütülersiniz.
Folyo, böceklerle mücadelede daha çevre dostu bir yaklaşım olarak kullanılabilir. Alüminyum folyoyu küçük parçalara ayırın ve böcekleri uzak tutmak için çimlere koyun.
Tencere ve cam parçalardaki bulaşıkları ve kiri çıkarmak için alüminyum folyo kullanabilirsiniz. Ancak ürüne zarar vermemeye dikkat edin.
Boyamak istemediğiniz bir şeyin etrafına alüminyum folyo sararak eşyalarınızı koruyabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.