logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Tuvalet Kağıdı 32'li

Komili Tuvalet Kağıdı 32'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Tuvalet Kağıdı 32'li

Komili Tuvalet Kağıdı 32’li

Komili Tuvalet Kağıdı sizlere 32 adet rulo halinde sunulmaktadır. Dünya standartları ile uyumlu üretim yapmakta olan Komili’nin tuvalet kağıtları yumuşak yapısı ile cildinizi rahatlatır. Çift katlı olarak üretilen Komili Tuvalet Kağıdı böylelikle daha etkileyici bir temizlik ve hijyen etkisi sağlar.

Tuvalet hijyenini sağlayabileceğiniz Komili tuvalet kağıtlarını tuvalette kullandıktan sonra hijyenin tam olarak sağlanabilmesi için ellerinizi de en az 30 saniye ovalayarak yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

Cildinizi tahriş etmeyecek, ekonomik ve kaliteli tuvalet kağıtları arıyorsanız tuvalet kağıdı kategorimizde yer alan Komili Tuvalet Kağıdı siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazasını kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Siparişleriniz hızlıca adresinize kadar teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.