logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Tropikal Meyveler Çocuk Şampuanı 300 ml

Komili Tropikal Meyveler Çocuk Şampuanı 300 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Tropikal Meyveler Çocuk Şampuanı 300 ml

Komili Çocuk Şampuanı Tropikal Meyveler 300 Ml

Pek çok anne çocuğu için en iyisini ister. Ancak, hem kaliteli hem de sağlıklı bir ürün bulma konusunda sorunlar yaşar. Komili çocuk şampuanı sayesinde çocuklarınızın vücutları ve saçları tertemiz oluyor. Üstelik göz yakmayan yapısı ile çocuklar banyo yapmaktan büyük keyif alıyor.

Tropikal meyvelerin eşlik etmiş olduğu şampuan hoş kokusu ile çocuklarınıza baş döndüren bir mutluluk yaşatıyor. Üstelik banyo keyfinin hiç bitmesini istemeyecekler. Çocuklar için hem saçta hem de vücutta kullanılabilen bu ürün, annelerin bir numaralı tercihi.

Her an tüm kötülüklerden çocuklarını korumak isteyen anneler banyo sırasında da çocuklarının güvende olmasını istiyor. Komili çocuk şampuanı tropikal meyveler 300 Ml sayesinde çocuklarınız banyodan müthiş bir keyif alıyor. Üstelik renkli yapısı da çocukların dikkatini çekiyor.

Kirlerden arınsınlar, sağlıklı yaşasınlar isteyen anneler düzenli banyo ile çocuklarını desteklerken Komili, içindeki maddeler ile çocukların temizliğini sağlıyor. Hoş kokusu, şeffaf yapısı ile de çocukların duştan büyük bir keyif almasını sağlıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.