logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Normal Saçlar Şampuan 500 ml

Komili Normal Saçlar Şampuan 500 mlAdet Fiyatı : 34,96 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 419,40 TL
Birim Fiyat: 34,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Normal Saçlar Şampuan 500 ml

Komili Şampuan Normal Saçlar

Komili şampuan normal saçlar için ideal bir ürün. Hem besleme özelliği hem de saçların daha güzel bir forma girmesini sağlayan içeriğiyle dikkat çekmekte. Tamamen doğal bir yapısı var. Katkı maddesi içermediği gibi, aynı zamanda saçlara üzerinde olumsuz sonuçlar doğurmuyor.

Şampuan, özel bir krem kullanılarak üretildi. Özellikle saçlarının daha sağlıklı olmasını isteyen kişiler için ideal bir forma kavuştu. İçinde yer alan doğadan elde edilmiş maddelerin, saçları daha güzel bir hale sokması, sizin için avantaj olacak.

Parlak ve son derece ışıl ışıl olan saçlara kavuşmak artık çok kolay. Komili kalitesinin öne çıktığı şampuan, kısa ya da uzun süreli duş sırasında kullanılabilir. Saçlarınızda ipeksi bir dokunuşun ortaya çıkmasını sağlar. Elinizle, adeta masaj yapar gibi kullandığınız vakit, daha iyi hissedeceğinize şüpheniz olmasın.

Saçların temek bakımını bu şampuan sayesinde yapabilirsiniz. Böylelikle nemin daha dengeli bir formatta olması mümkündür. Özel şekilde üretilen ve normal saçlarda kullanılan şampuan, her yaş grubuna hitap eder.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.