logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Normal Saçlar 2In1 Şampuan 500 ml

Komili Normal Saçlar 2In1 Şampuan 500 mlAdet Fiyatı : 38,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 462,00 TL
Birim Fiyat: 38,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Normal Saçlar 2In1 Şampuan 500 ml

Komili Şampuan Normal Saçlar İçin 2 IN 1

Komili şampuan normal saçlar 2 IN 1  için kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. İpeksi, yumuşak ve kolay taranan saçlara sahip olmak istiyorsanız eğer kullanabileceğiniz ürünlerden biridir. İçeriğinde tamamen zeytinyağı olduğundan dolayı saçları besler ve aynı zamanda onarır.

Saçlarınızın temel bakımını yapan şampuan, aynı zamanda doğal içeriği sayesinde daha da güzelleşmesine katkı sağlar. Kremli şampuan olması nedeniyle saçlarınızı taramanız kolaylaşır. Böylelikle saçlarınız kırılmadan temizlenir, daha güçlü ve parlak bir görünüm kazanır.

Komili şampuan dayanıklı paketinin yanı sıra kolay muhafaza edilebilir. Doğal ve temiz içeriklere sahip olan kişisel bakım ürünlerini seviyorsanız, sizler için üretilmiştir. Zeytinyağı ve değerli farklı yağlar ile saçların tüm ihtiyaçlarını karşılar.

Her an sağlıklı, dolgun ve daha iyi görünen saçlara sahip olmak adına düzenli kullanımına dikkat edilmelidir. Komili garantisiyle hazırlanan ve normal saçlar için üretilen şampuan ilk kullanımdan itibaren etkisini gösterir. Saçlarınız sağlığını korur, kolay taranır ve her geçen gün biraz daha güçlenir. Saç bakımına özen gösterenler için fiyatı da oldukça uygundur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.