logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Normal Bebek Şampuanı 750 ml
  • resm Komili Normal Bebek Şampuanı 750 ml

Komili Normal Bebek Şampuanı 750 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Normal Bebek Şampuanı 750 ml

Komili Normal Bebek Şampuanı 750 Ml

Çocuklarımızın sağlığı her şeyden önemli. Özellikle bebek iken daha bir hassas olmak gerekiyor. Komili Normal Bebek Şampuanı ise bir bebeğin tüm gereksinimleri göz önüne hazırlanarak bebeklerde rahatlıkla kullanılabilecek bir şampuan. Göz yakmıyor, katkı maddeleri içermiyor ve tamamen doğal.

Bebek doğduğu andan itibaren güvenle kullanılabilir. Yüzden yüz zeytinyağından yapıldığı için zeytinyağının besleyici ve yumuşatıcı özelliklerine de sahip. Bebeğinizin saç ve saç derisi ne kadar hassas olursa olsun alerji yapma olasılığı yok. Yıkandığı an bebeğinizin saçları tertemiz ve yumuşacık.

750 mililitrelik özel ambalajında adet olarak satışa sunulan ürüne, Bizim Toptan internet mağazasında bebek şampuanları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile istediğiniz miktarda sipariş verebilir, korkmadan bebeğinizi dilediğiniz sıklıkla yıkayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.