logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Normal Bebek Şampuanı 200 ml

Komili Normal Bebek Şampuanı 200 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Normal Bebek Şampuanı 200 ml

Komili Normal Bebek Şampuanı 200 ML

Anneler ve bebekler en çok duş sırasında eğleniyor. Anneler için bebeklerinin sağlıklı bir uyku çekmesi çok önemlidir. Uykudan önce aldırılan duş ise bebeklerin rahat bir şekilde uyumalarına yardımcı oluyor. Komili normal bebek şampuanı 200 Ml sayesinde bebekler mükemmel bir rahatlama yaşıyor.

%100 zeytinyağı içeriği ile bebeğinizin sadece yıkanması değil, aynı zamanda vücutlarının yumuşacık olması sağlanıyor. Üstelik göz yakmayan yapısı ile de bebekler duş anında hiçbir sorun yaşamıyor.

Bebeklerinin iyiliklerini düşünen anneler bilir ki Komili normal bebek şampuanı hassas yapısı ile bebek cildine tam uyum sağlar. Onları rahatsız etmez, kokusu da bebek sağlığı için idealdir.

Bebeklerin hassas bir cildi vardır ve anneler bu nedenle bebek cildine uygun bir ürün aramaya başlar. Komili sayesinde bu arayış kolaylıkla son bulacaktır. Rahat bir uyku, sağlıklı bir yaşam için duşta sizlere eşlik edecek ürünün ne olacağını doğru seçmelisiniz. Böylece bebeğiniz de sağlığından herhangi bir şey kaybetmemiş olacak. Özellikle zeytinyağı içeriği annelere güven veriyor.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.