logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Nemledirici Köpük Sabun 250+250 ml

Komili Nemledirici Köpük Sabun 250+250 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Nemledirici Köpük Sabun 250+250 ml

Komili Köpük Sabun Nemlendirici 250+250 Ml

Komili köpük sabun nemlendirici ile ellerinizi temizleyerek, vücudunuzun ihtiyacı olan hijyeni sağlayabilirsiniz. Bu sabun sayesinde ellerinizi derinlemesine temizleyerek hem nemlendirici ve hem de temizleyici özelliğinden yararlanabilirsiniz. İçerisindeki meyve özleri ve multi vitamin kaynağından ellerinizi besleyebilirsiniz. Komili Köpük Sabun diğer sabunlara göre su kullanımını azaltarak su tasarrufunu da sağlar. Hem ellerinizin bakımını hem de su tasarrufunu sağlayabilirsiniz.

İçerisindeki multi vitaminler sayesinde ellerinizi besleyerek bakımını ve onarımını sağlar. Ellerinize güzel bir koku vererek nemlendirir. El ve ciltteki kuruluğu alarak çatlamaları önler. Hem onarıcı hem de ferahlatıcı bir sabundur.

Diğer sabunlara oranla daha fazla köpürür ve çok fazla suya ihtiyaç duymadan el temizliğinizi tamamlamanızı sağlar. İçerdiği kaliteli maddeler sayesinde cildinizi yıpratmadan bir temizliği mümkün kılar. Ellerinizi bu sabunla günde birkaç kez yıkayarak gereken bakımı yapabilirsiniz.

Komili Köpük Sabun nemlendirici 250+250 Ml’i Bizim Toptan online alışveriş sitesinden satın alabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz. Dilediğiniz kadar ürün satın alabilme seçeneğiniz de bulunmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.