logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Kepekli Saçlar 2 In 1 Şampuan 500 ml

Komili Kepekli Saçlar 2 In 1 Şampuan 500 mlAdet Fiyatı : 38,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 462,00 TL
Birim Fiyat: 38,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Kepekli Saçlar 2 In 1 Şampuan 500 ml

Komili Şampuan Kepekli Saçlar

Komili şampuan kepekli saçlar, saçına ve dış görünümüne önem veren kadınlar ile beyler için üretildi. Mucizevi olan yapısı sayesinde hem saçlarınıza canlılık katıyor hem de onların daha sağlıklı bir hale gelmesini sağlıyor. Bunu sağlamak adına özel bir karışım üzerinden piyasaya sürüldü.

Şampuan, birçok farklı konuda avantaj sağlayan ve etkileriyle insanların yaşamını kolaylaştıran zeytinyağından üretildi. Ege Bölgesinin uçsuz bucaksız zeytin ağacı tarlarından toplanan zeytinden elde edilen yağ tamamen doğal ve hiçbir şekilde saçlara zarar verebilecek bir katkı maddesi içermiyor.

Doğal özler, saça bir ışıltı ve parlaklık verirken; birçok insanın en büyük sorunlarından birisi olan kepeği önleme konusunda avantaj sağlıyor. El değmeden üretilen şampuan, bu yönüyle çok işlevsel.

Kepekli saçlara özel olan şampuanın kullanımı çok kolay. Gerek banyo gerekse duş sırasında elinize dökebilir ve ardından da saçlarınıza masaj yapar gibi yedirebilirsiniz. Çok kısa süre içerisinde köpürür. Düzenli kullanım sonrasında etkileri hemen ortaya çıkar. Parlak, ışıl ışıl ve kepeksiz saçlara sahip olabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.