logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Kağıt Havlu 12'li

Komili Kağıt Havlu 12'liAdet Fiyatı : 119,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 479,60 TL
Birim Fiyat: 119,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Kağıt Havlu 12'li

Komili Kağıt Havlu 12’li

Hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz Komili Kağıt Havlu 12’li paketinde, ambalajlı ürünler arasında yer almaktadır. Kopartılarak kullanılan desenli komili kağıt havlu, tek kullanımlıktır. Kullan at özelliğine sahip 3 katlı kağıt havlu, iş yerinde, evde ve seyahatlerinizle kullanabileceğiniz konforlu kullanım alanlarına sahiptir.

Yüksek emici özelliği, dayanıklı yapısı ve cildi huzursuz etmeyecek yumuşaklığıyla dökülen sıvıları içinde hapsederek anında temizlik yapmanızı sağlayacaktır. Mutfak, banyo ve tuvalet hijyen alanlarında kullanılabilen kağıt havlu, kurulama işlemlerinde kullanabileceğiniz geniş bir çapa sahiptir.

Cilt dostu yumuşaklığı ve konforlu kullanım özellikleriyle 3 katlı havlu kağıdı, anında emicilik özelliğiyle yaşanan ufak kazalarda yanı başınızda olarak temizlik yapmanızı sağlar. İhtiyaç duyulan her alanda kullanılabilen kopar at peçete özelliğiyle, viscosoft teknolojisi kullanılmış komili kağıtları cildinizin dostu olmaya devam edecektir.

Toplu alanlarda ve ev yaşantısında kullanabileceğiniz kağıt havlu, konforlu ve kullanışlı yapısıyla hayatınıza kolaylık getirir. Sahip olduğu özellikler arasında bulunan üç katlı yapısı ve geniş çapıyla sıvı ve katı yiyeceklerin temizlenmesinde kullanılabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.