logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Islak Havlu Sensitive 90'lı

Komili Islak Havlu Sensitive 90'lı


3 Adet üzeri 26,5 TL

Adet Fiyatı : 26,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 318,00 TL
Birim Fiyat: 26,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Islak Havlu Sensitive 90'lı

Komili Sensitive Islak Havlu 90’lı 

Islak havlu mendilleri temizlikte ve suya sabuna erişemediğimiz noktalarda bize son derece yardımcı olan temizlik ürünlerinden biridir. Aynı zamanda bebeklerin altını değiştirirken de son derece ihtiyaç duyulan Komili sensitive ıslak havlu 90’lı olanını arabaya veya evlerinize de koyarak oradaki temizlik ihtiyaçlarınızda yardımcı olarak kullanabilirsiniz.

Islak mendiller günlük yaşam rutinleri bu kadar yoğunlaşmışken ve zamanı yönetme konusunda son derece zorlanırken kesinlikle çok yardımcı ürünlerden biridir. Yanınızda bulundurarak dilediğiniz gibi kullanabilir ve de istediğiniz zaman temizliğinizi yapabilirsiniz.

Ayrıca işyerinizde ofiste veya dışarıda piknikteyken de suya erişimin zor olduğu alanlarda işini kolaylaştıracak ve olduğunuz yeri temizlemenize yardımcı olacaktır. Bu sebeple mutlaka yanınızda ıslak mendil bulundurmalısınız. Ayrıca 90’lı paketlemesiyle son derece ekonomik olan Komili ıslak mendil aynı zamanda çabuk bitmeyecek ve ekonomik olarak da sizlere oldukça ekonomik geliş olacaktır. Bu sebeple ıslak mendil kullanımınız çoksa bu ekonomik ürünleri tercih ederek seçiminizi yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.