logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Islak Havlu 3 x 60'lı

Komili Islak Havlu 3 x 60'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Islak Havlu 3 x 60'lı

Komili Islak Havlu 3 X 60’lı

Komili Islak Havlu paketlerinde 60’lı 3 adet ıslak havlu bulunmaktadır. Cilt dostu olan Komili Islak Havlu ile gün içerisinde ellerinizi de silebilirsiniz. Derinlemesine ve etkileyici bir temizlik sağlayan Komili Islak Havluların kokusu içinizi ferahlatır.

Dermatolojik testlerden geçen Komili Islak Havluların cilt ile temas etmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Sağlıklı, güvenilir, hijyenik ve alkolsüzdür. Tuvalet ve banyo başta olmak üzere tüm mekanlarınızda Komili Islak Havlu kullanabilirsiniz.

Kişisel temizliğinize de yardımcı olabilen Komili markalı ıslak havlulara havlu peçete kategorimizden ulaşabilirsiniz. Ekonomik bir çözüm olan avantajlı ıslak havlu siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazasını kullanarak sizler de verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.