logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Enerji Duş Jeli 500 ml

Komili Enerji Duş Jeli 500 mlAdet Fiyatı : 34,96 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 419,40 TL
Birim Fiyat: 34,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Enerji Duş Jeli 500 ml

Komili Duş Jeli Enerji

Komili Duş Jeli Enerji ile kendinize güzellik yapın! Binlerce insan Komili Duş Jeli Enerji ile günlük duş rutinlerini en eğlenceli hale getiriyor. Siz de en kısa zamanda Komili Duş Jeli Enerjiyi deneyimleyerek farkı kendiniz görün.

Komili Duş Jeli Enerji içeriğinde özel olarak geliştirilmiş formülü ile alanında bir numaradır. hem hoş kokusu olsun hem sağladığı maksimum derecede temizlik olsun hem de bunlara ek olarak aynı zamanda enerji vermesi dolayısıyla olsun sizlere eşsiz bir duş yaşamanız konusunda bir duş jelinden beklenen her şeyi size sunar.

Komili Duş Jeli Enerji günlük duş rutinlerinizin bir parçası haline gelsin. İçeriğindeki formülü günlük hayatınızda azalan enerjinizi fazlalaştırmak için özel olarak geliştirilmiştir. Böylelikle iş yerinde ve hayatın belli stresleriyle azalan enerjinizi size geri verir.

Komili Duş Jeli Enerji vücudunuzu duşta hoş kokusu ile sarar. Aynı zamanda bunun yanında vücudunuzu yumuşacık yaparak komple temizlik sağlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.