logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Çilekli Çocuk Şampuanı 300 ml

Komili Çilekli Çocuk Şampuanı 300 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Çilekli Çocuk Şampuanı 300 ml

Komili Çocuk Şampuanı Çilek 300 Ml

Çocukların banyo yaparken gözlerinin yanmaması çok önemlidir. Çocukların banyo keyfini daha da artıracak Komili çocuk şampuanı çilek 300 ml’lik özel ambalajında satışa sunulmaktadır. Çilek aromasının yanında, ambalajının neşeli hayvan karakteriyle üretildiği ürün sayesinde, çocuklar banyo keyfini uzun süre yaşayabilirler.

Çilek aromalı ürünün dışında tropik meyve aromalı ürünü de olan Komili çocuk şampuanı ile, çocuklarınızın banyodan hiç çıkmak istemeyecek. Saç bakımı yanında vücut temizliği için de kullanılabilen ürün, gösterişli ambalajı ile çocuklarınızın göz zevkine de hitap etmektedir.

Ürün, saç ve vücut şampuanı olarak kullanılırken, cildin pH değerini korumaktadır. Çocukların cildi oldukça hassas ve narindir. Bu narinliğin korunabilmesi için özel hazırlanan ürünlere ihtiyaç duyarlar.

Dermatolojik testlerin yapılarak üretildiği çocuk şampuanı, çilek aroması ile çocukları sevindirirken, bol köpüklü yapısıyla da çocukların banyo keyfini ikiye katlayacaktır. Çocukların daha sağlıklı şekilde ciltlerinin gelişebilmesi için gerekli maddeleri içeren ürün, saç diplerine de iyi gelmektedir. Çocuklarınızın gözleri yanmadan, hassas ciltlerine zarar vermeden banyo keyfi yapmaları için, www.bizimtoptan.com.tr online marketinden ürünleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.