logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Bebek Yağı 200 ml

Komili Bebek Yağı 200 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Bebek Yağı 200 ml

Komili Bebek Yağı 200 Ml.

Bebeklerin en çok hoşuna giden şey, banyo sonrası yağlanmak ve rahatlamaktır. Komili bebek yağı 200 ml.’lik ürün ile bebeğinizin banyo sonrası masajını ve yağlanmasını yaparak cildinin bakımını ve beslenmesini sağlayabilirsiniz. Doğal şeffaf rengi, zeytinyağının mucizevi yapısıyla bebeklerin cildi çok daha yumuşak ve pürüzsüz olmaktadır.

Yapısı dolayısıyla bebeklerin cilt pH dengesini koruyan Komili bebek yağı, cildi nem kaybına karşı koruduğu gibi besleyerek yumuşacık olmasını sağlar. Cildin çok kolayca emdiği ve hoş kokusu ile bebeklerinizin de hoşuna gidecek olan ürün, bebeklerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Özel ambalaj şişesi, kapaklı olması sayesinde oldukça pratik bir ürün olan bebek yağı, klinik ve dermatolojik testlerden geçtikten sonra satışa sunulmaktadır. İçeriğindeki saf bileşenler sayesinde, bebeğinizin cildi uzun süreli nemli kalır ve beslenir.

Sadece bebeklerin değil, yetişkinlerin de rahatlıkla kullanabileceği ürün için, www.bizimtoptan.com.tr online marketine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Bebek ürünleri, bebek bakım kategorisinde bulacağınız ürünü ve diğer ürünleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.