logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Bebek Sabunu 100 g

Komili Bebek Sabunu 100 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Bebek Sabunu 100 g

Komili Bebek Sabunu 100 Gr.

Bebeklerinin hassas cildini düşünen anneler, Komili bebek sabunu 100 gr’lık sabun ürününü tercih etmektedir. Cildi kurutmayan, içinde bebeğinizin cildine zararlı boya içerikli hiçbir madde bulunmayan ürün, 100 gr olarak özel paketinde satışa sunulmaktadır.

Bebeğinizin banyo saati geldiğinde, cildine zarar vermeyen, aksine cildini daha ipeksi dokunuşla tertemiz yapan Komili bebek sabunu tercih anneler ve bebekleri oldukça mutludur. Mucizevi zeytinyağı ile, en hassas ve narin cilde sahip bebeklerde rahatlıkla kullanılabilen bir üründür.

Bebeklerin narin ve hassas ciltlerine en uygun şekilde üretilen ürün, bebeğinizin cildini korumakla kalmaz ve derinlemesine temizlik sağlayarak, bebeğinizin narin cildine zarar vermez. Tüm dermatolojik testlerden geçen üründe, bebeklerin cildine zarar verecek hiçbir özel maddeye yer yoktur. Bu yüzden bebeğinizin vücut temizliğinde rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür.

Bebeklerin cildine uygun, kurutmayan ve cildi besleyen yapısıyla üretilen sabun ürünü, uygun fiyatıyla da annelerin tereddüt etmeden kullanabilecekleri, bebek bakım ürünleri arasında yerini almaktadır. Bebeğinin hassas cildine önem veren annelerin tercih edeceğini ürüne, www.bizimtoptan.com.tr sanal marketinden sipariş vererek ulaşabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.