logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Bebek Losyonu 200 ml

Komili Bebek Losyonu 200 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Bebek Losyonu 200 ml

Komili Bebek Losyonu 200 Ml

Bebeğinizin cildinin yumuşacık olmasının en etkili nedenini Komili bebek losyonu olduğunu bilirsiniz. Çünkü siz bir annesiniz. %100 doğal zeytinyağı içeriyor olması bebeğinizin cildini besliyor ve yumuşak olmasını sağlıyor.

Gece uykularının sorunsuz geçmesini mi istiyorsunuz? O halde Komili bebek losyonu 200 ml sayesinde bebeğinizin cildinin rahatlamasını sağlayacak bir masaj yapabilirsiniz. Hoş kokusu ile de bebeğinizin mis gibi kokmasını sağlarsınız.

Anneler bilirler ki bebekleri her şeyin en iyisine layıktır. Masaj yaparken, nemlendirme sağlarken de Komili en ideal üründür. İçindeki zeytinyağı özü ürünü diğer pek çok üründen ayıran temel özelliktir. Çünkü bebeklerin yumuşak ciltlerine içinde kimyasal madde içeren bir ürün kullanılmamalıdır.

Tende bir tabaka gibi durmayan, hemen emilen bu losyon, bebeklerin narin ciltlerine tam uyum sağlıyor. Anneler de, bebekleri de rahat bir gece geçirebiliyor. Banyo sonrası rahatlaması ve nemlendirmesi için de yine masaj uygulamasını bu ürün ile yapabilirsiniz. Böylece bebeğiniz hiç olmadığı kadar mutlu ve yumuşak olur. Komili zeytinyağı özüyle bebeğinizin cildini besler.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.