logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Bebe Jumbo Mini 58'li
  • resm Komili Bebe Jumbo Mini 58'li

Komili Bebe Jumbo Mini 58'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Bebe Jumbo Mini 58'li

Komili Bebe Jumbo Mini 232 Adet

Bebekler için bez seçimi çok önemlidir. Üstelik bebek bezinde aranması gereken pek çok özellik vardır. Kuru tutması, bebeğin cildini tahriş etmemesi, cildi nemlendirmesi önemli konulardan bazılarıdır. Anneler Komili Bebe jumbo mini 232 adet ürünü sayesinde tüm bu özellikleri elde etmiş oluyor.

Bebeğinizin cildini nemlendirmesi adına zeytinyağı özü kullanılıyor. Bu da tahrişi engellerken bir yandan da bebeğinizin cildinin nemlenmesini sağlıyor. Bebeğinin sağlığını ve rahatlığını düşünen annelerin bir numaralı tercihidir.

Ürünleri tek tek almak yerine toptan almak maddi anlamda her zaman verimlidir. O nedenle mega ekonomik paketi tercih etmek bütçe dostu olacaktır. İçerisinde 232 adet bebek bezi bulunmaktadır. Üstelik kutusunun da oldukça az yer kapladığını söylemek gerekiyor.

Komili Bebe jumbo mini sayesinde bebeğiniz hem rahat hareket ediyor hem de cildi her zaman kuru kalıyor. Anneleri ile bebekler mutlu bir şekilde oynarken, annelerin içi her zaman rahat oluyor. Kullanım kolaylığı sayesinde pek çok yeni anne kolay değişim yapabiliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.