logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Bebe Jumbo Maxi Plus 36'lı

Komili Bebe Jumbo Maxi Plus 36'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Bebe Jumbo Maxi Plus 36'lı

Komili Bebe Jumbo Maxi Plus 32li

Bebeklerin 7 gün 24 saat boyunca günün her anında ihtiyaç duyduğu bebek bezlerini seçerken dikkatli davranmanız gereklidir. Komili Bebe Jumbo Maxi Plus 32li paketlerinde 32 adet hijyen koşullarını sağlayabileceğiniz esnek ve kaliteli bebek bezi bulunmaktadır.

Ekstra ve dayanıklı bir korumaya ihtiyacınız var ise bebekleriniz için Komili bebek bezlerini deneyebilirsiniz. Ekonomik bir çözüm olan Komili bebek bezleri ekstra emicilik özellikleri sayesinde etkili bir koruma sağlar.

Esnek yan bantları ve yumuşak yüzeyi sayesinde bebeklerinizin cildinin tahriş olmasını da önleyebilirsiniz. Bebek bezi kategorimizde yer alan Komili bebek bezlerinin siparişlerini Bizim Toptan internet mağazasını kullanarak verebilir ve adresinize kadar teslime edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.