logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Bebe Jumbo Maxi 40'lı
  • resm Komili Bebe Jumbo Maxi 40'lı

Komili Bebe Jumbo Maxi 40'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Bebe Jumbo Maxi 40'lı

Komili Bebe Jumbo Maxi 40lı

Komili Bebe Jumbo Maxi ürünü, yüzde 100 doğal zeytinyağı kullanılarak hazırlanmış iç yüzeyi ile bebeklerin ciltlerine narin, yumuşak ve sağlıklı bir dokunuş. Komili Bebe Jumbo Maxi 40lı ürünü, ekonomik ve avantajlı ambalajı ile uzun süreli kullanıma hitap ederek tüketicisinden beğeni görüyor.

Komili Bebe Jumbo Maxi 40lı ürünü, bebeğin konforu düşünülerek tasarlanmış bebek bezlerinden oluşuyor. Zeytinyağının iyileştirici ve besleyici gücü ile daha da etkili hale gelen kremli iç yüzeyi sayesinde bebeğin cildinde ortaya çıkabilecek pişik, tahriş ya da kızarıklıkların önüne geçmeyi hedefleyen bir ürün Komili Bebe Jumbo Maxi 40lı.

Komili Bebe Jumbo Maxi 40lı ürünü, nefes alan dış yüzeyi sayesinde bebeğin rahatlığını sağlıyor, yüksek ve yumuşak bariyerleri ile de sızıntıyı büyük orada önlüyor.

Bebeğiniz için narin bir dokunuş olan Komili Bebe Jumbo Maxi 40lı ürünü, esnek yan bantları ile bebeğin hareketini kısıtlamıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.