logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Bebe Jumbo Junior 30'lu
  • resm Komili Bebe Jumbo Junior 30'lu

Komili Bebe Jumbo Junior 30'luAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Bebe Jumbo Junior 30'lu

Komili Bebe Jumbo Junior 32li

Bebek bezine yüzde 100 doğal zeytinyağlı krem ile hassas bir yenilik getiren Komili Bebe Jumbo Junior ürünü hem yapısı hem de sızdırmazlığı ile konfor sağlayan bir ürün. Komili Bebe Jumbo Junior 32li ürünü, avantajlı ve ekonomik boyutu ile ebeveynleri gönüllerini de fethediyor.

Hem bebeğin hem de ebeveynlerin konforunu önceleyen Komili Bebe Jumbo Junior 32li, bebeğin cildi ile temas halinde olan iç yüzeyini doğal zeytinyağlı krem ile daha bir hassas, daha bir sağlıklı tutarak bebeklerin yüzünü güldürüyor.

Bebeğin hareketini engellemeyen esnek yan bantları sayesinde bebeğin vücudunu nazikçe saran Komili Bebe Jumbo Junior bebek bezi, kıpır kıpır bebeklerin huzursuz olmaması için tasarlandı.

Sızdırmayı en yüksek seviyelerde engellemek için yüksek bariyerlerin kullanıldığı Komili Bebe Jumbo Junior 32li ürünü, bebeğin cildinin nefes almasını sağlayan dokusu ile de takdir görüyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.