logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Bebe Bebek Bakım Seti Adet

Komili Bebe Bebek Bakım Seti AdetAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Bebe Bebek Bakım Seti Adet

Komili Bebe Bebek Bakım Seti

Bebek bakımı, her annenin özenle yapması gereken bir durumdur. Bu yüzden her annenin bebek bakımı yaparken güvenerek kullanabilecekleri Komili bebe bebek bakım seti tercih edebilir.

Zeytinyağının insan tenine ne kadar yararlı olduğu bilinmektedir. Komili bebe, bebeklerin tenine ve saçlarına hiçbir zarar vermez. İçeriğinde bulunan maddeler, bebek tenine uygun şekilde harmanlanarak, özel paketinde sunulmaktadır. Annelerin en büyük yardımcısı olan bebek bakım seti içinde, bebe pişik kremi, bebek yağı, bebek şampuanı ve ıslak temizlik havlusu bulunmaktadır.

Her anne bebeğine bakım yaparken canının yanmasını, teninin tahriş olmasını istemez. Bu yüzden bebeklerin hassas ciltlerine uygun olan ürünlerden tercih edilmelidir. Zeytinyağının mucizevi yapısı sayesinde bebeğinizin cildi çok daha yumuşak ve pürüzsüz olacaktır.

Bebeğinizin banyosunu gözleri yakmayan ürün ile yıkayarak, bebeğinizin banyodan neşe içinde çıkmasını sağlayabilirsiniz. Banyo sonrası tüm vücudunu bebe yağı ile masaj yapmanız ise bebeğinize ayrı bir mutluluk verecektir. Bebeğinizin altını temizlerken kullanacağınız pişik kremiyle, bebeğinizin mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, www.bizimtoptan.com.tr online marketinin bebek ürünleri bölümünden sipariş vermek olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.