logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Köksal Şekerpare 225 g

Köksal Şekerpare 225 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Köksal Şekerpare 225 g

Köksal Şekerpare 15 Li 225 Gr

Köksal Şekerpare 15 Li 225 Gr şeklinde hazır biçimde satışa sunulmaktadır. Bu şekilde herhangi bir hamur hazırlama ya da şekil verme gibi durumlar ile ilgilenmek zorunda kalmadan direkt olarak şerbeti hazırlayarak misafirlerinize servis edebilirsiniz.

Zaman konusunda sıkıntı yaşadığınız günlerde yardımınıza koşacak olan bu ürün sayesinde hem misafirlerinize mahcup olmayacaksınız hem de muhteşem lezzetin tadına varacaksınız. Ürün hazırlanırken kullanılan tüm materyallerin birinci kalite olması memnuniyet veren detaylar arasındadır. Bu durum lezzeti kat ve kat artıran hususlar arasında bulunuyor.

Şekerpare satın alarak mutfakta zaman harcamadan lezzet konusunda kusursuz bir ikram hazırlayabilirsiniz. Ürünün şerbetinin nasıl hazırlanması gerektiği ile alakalı gerekli olan talimatlar da paketin üzerinde yer almaktadır.

Kısa sürede muhteşem lezzetlere imza atmak artık Köksal markası ile çok daha kolay! 15li olması kısa bir süre içerisinde birçok misafirinizi ağırlamayı ya da ailenizi memnun edecek bir tatlı sunmayı mümkün kılacak. Uygun fiyatı ve yüksek kalitesi ürünü cazip kılan detaylardandır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.