logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Köksal Kemalpaşa Tatlısı 150 g

Köksal Kemalpaşa Tatlısı 150 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Köksal Kemalpaşa Tatlısı 150 g

Köksal Kemalpaşa Tatlısı 150 Gr

Ege’nin meşhur Kemalpaşa tatlısı, Köksal Kemalpaşa 150 gr olarak ürünlerimiz arasında yer alıyor. Akşam yemeklerinden sonra, ağızda dağılan şerbetsiz Köksal Kemalpaşa tatlısı, tatlı severlerin beğenerek tüketeceği lezzetler arasında.

İsmini meşhur Kemalpaşa ilçesinden alan tatlı, misafirlerinize ikram etmek için hemen yapabileceğiniz hızlı tatlılar arasında. İstediğiniz ürünler lezzetine lezzet katabileceğiniz Kemalpaşa tatlısı, ister üstüne bir kaşık dondurma koyarak, isterseniz kaymağın eşlik etmesiyle birlikte tüketebilirsiniz.

150 gr olan kemalpaşa tatlısı, hem bereketli hem de lezzetli. Paketin üstünde bulunan pişirme önerilerini dikkate alarak yapabileceğiniz tatlı, şekerin ve unun eşsiz lezzetinin buluşmasıyla herkesin severek tüketebileceği tatlılar arasında.

Türkiye’nin her yerinde sevilerek tüketilen Kemalpaşa, kolayca hazırlanır ve servis edilir. Hafif bir tatlı olmasının yanı sıra, akşam yemeklerinden sonra aranan lezzetler arasında yer alan Kemalpaşa, yuvarlak yatsı biçimi ve üzerinde bulunan fındık tanesiyle Türk geleneklerine göre hazırlanmış şerbetli tatlılar arasındadır. Ramazanda, misafirlikte ve komşu ziyaretlerinde keyif alarak hazırlayıp, güzelce tüketebileceğiniz lezzetli Kemalpaşa tatlısı, denemeye değer.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.