logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Knorr Yayla Çorbası 72 g
  • resm Knorr Yayla Çorbası 72 g

Knorr Yayla Çorbası 72 gAdet Fiyatı : 24,90 TL
Paket Fiyatı (12 Adet) : 298,80 TL
Birim Fiyat: 24,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Knorr Yayla Çorbası 72 g

Knorr Yayla Çorbası 74 Gr

Knorr markasının “Klasik Çorbalar” serisinin bir üyesi olan Knorr Yayla Çorbası muhteşem kıvamı ve lezzeti ile sizin de sofranızın yıldızı olabilir. Hafif çorba çeşitlerinden hoşlananlar için ideal bir tercih olabilecek yayla çorbası el değmeden üretilen bir üründür.

Knorr Yayla Çorbası mevsiminde toplanan sebzeler yıkanıp ayıklandıktan sonra ideal sıcaklıkta kurutulmasıyla elde ediliyor. Bu lezzeti hazırlamak için 1 litre suya ekleyerek kısık ateşte pişirmeniz yeterli olacak. Çorbanız kısa sürede servise hazır hale geliyor.

Ambalaj içerisinde 74 gr ürün bulunuyor. Her biri 74 gr olan 12 adetlik paket şeklinde kullanıma sunulan bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının Hazır Çorba kategorisinden temin edebilirsiniz. Bu sayede ürünler adresinize kısa sürede ulaşacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.