logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Knorr Tavuk Çeşnili Acılı&Baharat 34 g

Knorr Tavuk Çeşnili Acılı&Baharat 34 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Knorr Tavuk Çeşnili Acılı&Baharat 34 g

Tavuk sevenler için bu lezzeti daha da doyumsuz bir hale getirmek, Knorr Tavuk Çeşnili Acılı &Baharatlı  ile mümkün! İçeriğinde acı sevenler için muhteşem acılı baharat bulunur. Aynı zamanda birbirinden farklı baharat ile hazırlanmış bir karışım da ter almaktadır.
Fırın torbasının içine, harmanlanmış bu baharatlar ile birlikte tavuğunuzu ilave ettiğiniz takdirde, muhteşem bir lezzet oluşmaktadır. Baharatlar  mevsimsel dönemlerinde özel olarak toplanıp, öğütülmüş ve ardından paketlenerek hazırlanmıştır.
Tavuklarınızın daha da lezzetli bir hale gelmesi için siz de kullanabilirsiniz. İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi ya da renklendirme bulunmaz. Bu sebeple hem kendiniz hem de çocuklarınız için oldukça güvenilirdir.
Koruyucu ambalajı ile birlikte tadı, tazeliğini korur. Aynı zamanda baharatların kokusu da içerisinde kalır. Ekstradan baharat ya da acı eklemek yerine, tavuk çeşnili acılı baharatlı ile tadı damakta bırakan bu lezzeti tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.