logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Knorr Tavuk Bulyon 60 g
  • resm Knorr Tavuk Bulyon 60 g

Knorr Tavuk Bulyon 60 gAdet Fiyatı : 17,90 TL
Paket Fiyatı (16 Adet) : 286,40 TL
Birim Fiyat: 17,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Knorr Tavuk Bulyon 60 g

Knorr Tavuk Bulyon 60 Gr (16 Adet)

Knorr tavuk bulyon konusunda ve oluşturulan hazır soslar ile alakalı olarak en lezzetli içerikleri piyasaya sunan firmadır. Yemeklerinize mucizevi bir dokunuş yapabilmek için özel olarak tavuk bulyon kullanmalı ve bu pratik hamle ile adeta şefler tarafından hazırlanan lezzetlere bir adım daha yaklaşma fırsatını elde edebilirsiniz.

Bulyonun oluşturulması sırasında gerçekten tavuk etinden elde edilen sular kullanılır. Evde uzun süreçlerden geçirildikten sonra oluşturulan bulyonlardan çok daha pratik olan bu ürün sayesinde yemekleriniz, çorbalarınız, pilavlarınız eşsiz bir lezzete kavuşacaktır. Bulyonların bu lezzetli yapıya ulaşırken aynı zamanda sağlık koşullarının muhafaza edilmesine de dikkat edilmiştir. Sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek herhangi bir materyale kesinlikle yer verilmeyecektir.

Knorr Tavuk Bulyon 60 Gr (16 Adet) olarak satışa en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Hem mutfağınıza muhteşem bir lezzet katarken hem de bütçenizi sarsmayacak fiyatlardan istifade etmek sizin için harika bir sonuç oluşturacaktır. Knorr bulyonlara toptan şekilde de erişim sağlayabilirsiniz. Bizim Toptan bu konuda da farklı kampanyalar oluşturmuştur.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.