logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Knorr Karabuğdaylı Yoğurt Çorba 98 g

Knorr Karabuğdaylı Yoğurt Çorba 98 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Knorr Karabuğdaylı Yoğurt Çorba 98 g

Knorr Karabuğdaylı Yoğurt Çorba , akşam yemeklerinden önce tüketilebilen bir çorbadır. Anadolu'nun geleneksel çorba lezzetlerinden olan bir tattır. Özel olarak öğütülüp, hazırlanmış ve sofralarımıza kadar gelmektedir.
Lif kaynağı ve protein kaynağı bakımından oldukça zengindir. Aynı zamanda ambalajı içerisinde baharatlarının tadı ve tazeliği korunmaktadır. İçeriğinde hiçbir renklendirici ya da katkı maddesi bulunmaz. Bu sebeple hem kendiniz için hem de çocuğunuz için oldukça sağlıklı bir çorbadır.
Baharatlar mevsiminde özel olarak toplanıp, hazırlanıp, ölçülerek çorba içerisine ilave edilmiştir. Yoğun baharatının içerisinde bulunması, çorba hazırlanırken etrafa mis gibi bir kokunun yayılmasını da sağlar. Aynı zamanda yoğurt çorbası lezzetini de doyasıya alabileceğiniz bir tattır.
Tadı damaklarda bırakan bu muhteşem çorba, ailenizle birlikte hazırladığınız mükemmel sofralarda başrol olarak yer almaktadır. İçeriğinde aynı zamanda soğan ve nanenin de muhteşem öğütülmüş lezzeti bulunmaktadır. Bu da farklı bir lezzet olarak çorbada yer alır.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.