logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Knorr Firikli Ezogelin Çorbası 98 g

Knorr Firikli Ezogelin Çorbası 98 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Knorr Firikli Ezogelin Çorbası 98 g


Knorr Firikli Ezogelin Çorbası , besleyici lezzetiyle her sofrada yerini almaktadır. Severek tüketilen ezogelin çorbası, firikli bulgurla birleştiği zaman oldukça doyumsuz bir tat oluşturmaktadır.
Anadolu'nun geleneksel lezzetleri içerisinde bulunan ezogelin çorbası, bulgur ve baklagillerle birleştiği zaman ortaya mükemmel bir tat çıkmaktadır. İçeriğinde bulunan baklagiller ve baharatlar, mevsiminde özel olarak toplanıp, öğütülmüştür. Aynı zamanda ambalajı içerisinde tazeliğini ve kokusunu, uzun süreli olarak korumaktadır.
Pişirilme esnasındaki doyumsuz kokusu, ev içerisine yayılır. Ezogelin çorbasına, firik bulgurlu muhteşem bir tat eklendiği zaman, bu lezzete kimse hayır diyemez! Geleneksel yöntemler kullanılarak hazırlanan çorba içeriğinde, herhangi bir renklendirici içermez. Aynı zamanda zararlı kimyasal bileşenler de bulunmamaktadır. Bu sebeple ailenizle birlikte, güvenilir bir şekilde tüketebilirsiniz.
Her sofrada tüketilen bu doyumsuz lezzet, lif kaynağı ve yüksek protein açısından da oldukça sağlıklıdır. Yediden yetmişe herkesin severek tükettiği Firikli Ezogelin Çorbası, sizin de deneyiminiz olabilir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.