logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Knorr Et Bulyon 60 g
  • resm Knorr Et Bulyon 60 g

Knorr Et Bulyon 60 gAdet Fiyatı : 17,90 TL
Paket Fiyatı (16 Adet) : 286,40 TL
Birim Fiyat: 17,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Knorr Et Bulyon 60 g

Knorr Et Bulyon 60 Gr Paket (16 Adet)

Çorba ve yemeklerinize korkusuzca atabileceğiniz, katkı maddesi içermeyen Knorr et bulyon 60 gr paket (16 adet) kutusunda, daha ekonomik fiyata gelmektedir. Ürün tüm kontrollerden geçirilerek, hijyenik tesislerde el değmeden, haşlanıp kurutulan etler ve baharatların karışımı ile hazırlanmaktadır.

Çorba ve pilavların değişmez lezzeti olarak mutfaklarda yer alan Knorr et bulyon, sıcak ve sulu yemeklerde, soslarda da rahatlıkla kullanabilecek bir üründür. Ürünü kullandığınız yemeklerde, ekstradan hiçbir baharat ve lezzet katıcıya gerek duymayacağınız ürün, 60 gr. 16 adetlik paketiyle çok daha uygun fiyatla satışa sunulmaktadır.

Hijyenik tesislerde, el değmeden sağlıklı şekilde üretilip paketlenen ürünü, yemeklerinize gönül rahatlığı içinde katabilirsiniz. İçinde baharatların haricinde tuz da bulunan ürünle yapılan yemeklerinize, ayrıca tuz ve baharat katmanıza gerek yoktur. Pilav ve çorbalarınızda, etli yemeklerinizde ya da etsiz sebze yemeklerinizde, damak zevkinize uygun olarak bu muhteşem tadı kullanabilirsiniz.

Hazırladığınız güzel lezzetlere daha fazla tat katması için kullanacağınız bu ürüne www.bizimtoptan.com.tr adresimizin temel gıda, tuz baharat bulyon kategorisinden sipariş vererek ulaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.