logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Knorr Çabuk Çorba Kremalı Mantar 19 g
  • resm Knorr Çabuk Çorba Kremalı Mantar 19 g

Knorr Çabuk Çorba Kremalı Mantar 19 gAdet Fiyatı : 7,50 TL
Paket Fiyatı (24 Adet) : 180,00 TL
Birim Fiyat: 7,50 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Knorr Çabuk Çorba Kremalı Mantar 19 g

Knorr Çabuk Çorba Kremalı Mantar, çoğunluğun severek tükettiği bir çorbadır. Mantar sevenler için değişmeyen bir lezzettir.
Arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirirken, kısa bir yemek molası vermek istediğinizde ilk akla gelen çorbadır. Yalnızca 1 dakika süre ve kaynatılmış sıcak su ile doyumsuz bir lezzet oluşturur. İçeriğinde zararlı herhangi bir bileşen bulunmaz. Bu sebeple çocuklarınıza da, sağlıklı bir şekilde içirebilirsiniz.
İş yerinde ki öğle molalarında, tercih edilebilir. Doyurucu olması sebebiyle, önemli bir besindir. Gelişim için gerekli olan demir, lif ve kolojen içerir. Zamandan tasarruf ettiren bu çorba, sizin de vazgeçilmezinizdir.
Gün içerisinde yemek yapmaya vakti olmayanlar ya da sürekli olarak çalışanlar için Çabuk Çorba Kremalı Mantar, doğru bir seçim olmaktadır. Tercihen bardak içerisinde yapabilirsiniz. Tercihen de çorba kâsesi ile tüketebilirsiniz. Muhteşem bir lezzetinin olması, misafirlerinize ya da dostlarınıza da ikram etmenizi sağlar.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.