logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Knorr Bulgurlu Analı Kızlı Çorba 92 g

Knorr Bulgurlu Analı Kızlı Çorba 92 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Knorr Bulgurlu Analı Kızlı Çorba 92 g

Knorr Bulgurlu Analı Kızlı Çorba  oldukça besleyici bir çorbadır. Geleneksel sofraların aranılan lezzeti olmaktadır. Oldukça zengin bulgur tanelerini içerisinde bulundurduğu gibi muhteşem lezzeti ile de besleyici bir çorbadır.
Çocuk, genç, yaşlı herkesin severek tükettiği bu çorba aynı zamanda lif kaynağı olarak tüketilmektedir. Ggelişim çağında olan çocuklarınıza protein bakımından zengin olan Bulgurlu analı kızlı çorbayı</strong> gönül rahatlığı ile içirebilirsiniz.
Mevsiminde toplanan baharatların, sebzenin ve aynı zamanda tahılın öğütülerek sofralarımıza gelmesi ile birlikte kıvamında bir çorba olmaktadır. Özel olarak baharatının da içinde bulunması sebebiyle, ekstra bir baharat eklenmesini gerek duyulmaz. Akşam yemeklerinden önce ya da gün arasında besleyici ve doyurucu etkisiyle tüketilebilir.
Mükemmel lezzette yapılan çorba oldukça besleyicidir. Aynı zamanda doyurucu bir etkisi de bulunmaktadır. Bulgurlar özel olarak hazırlanıp, çorba kıvamına getirilmiştir. Herkesin severek tükettiği bu çorbayı, sizde tercih edebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.