logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kınık Sade Maden Suyu 200 ml 24'lü

Kınık Sade Maden Suyu 200 ml 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kınık Sade Maden Suyu 200 ml 24'lü

Kinik Doğal Maden Suyu 200 Ml

Doğadan gelen ve el değmeden hijyenik bir ortamda ambalajlanabilen Kınık Doğal Maden Suyu mineral yönünden son derece zengin bir üründür. Vücudun günlük mineral ihtiyacının büyük bölümünü karşılamaya yardımcı olur. Hazmı kolaylaştıran ürün yumuşak bir içime sahip.

Kınık Doğal Maden Suyu her 1 litrede 127 mg magnezyum, 650 mg sodyum, 326 mg kalsiyum ve 1.3 mg florür içeriyor. Düzenli olarak tüketildiğinde magnezyum, sodyum, kalsiyum ve florür gibi sağlık için önemli mineral ihtiyaçlarının büyük bölümünü karşılayabiliyor.

Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor. Her biri 200 ml olan 24 adetlik koli içerisinde tüketime sunuluyor. Bu ürünü temin etmek isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının soda kategorisini tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.