logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kinder Pingui Cacao 30 g 30'lu

Kinder Pingui Cacao 30 g 30'luKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kinder Pingui Cacao 30 g 30'lu

Kinder Pingui Cacao

Kakao aromasıyla zenginleştirilmiş olup damağınızda enfes bir lezzet bırakacak! Kinder pingui cacao 30 gr paketler halinde satışta! Kolaylıkla çantanızda taşıyarak sağlıklı bir atıştırmalık yapabilirsiniz. Bilhassa gelişme çağındaki çocuklar için oldukça etkilidir.

Taptaze, yumuşacık iki kek arasında yer alan muazzam krema! Üstelik şahane kokulu kakao ile tatlandırıldı.  Kekin büyük bir kısmı baldan oluşmakta. Kuru, serin ortamda muhafaza edilmesi uygun. Üzerindeki son kullanma tarihine kadar güvenle tüketebilirsiniz.

Kalsiyum, protein açısından son derece zengin bir ara öğün. Bebeğin gelişimini destekler. Yumuşak olması henüz dişlerin tamamı çıkmayan gelişme dönemindeki bebeğinize de tüketme kolaylığı sağlar. 

Sadece bebekler ve çocuklar tarafından değil ebeveynler tarafından da tercih ediliyor. Doyurucu ve besleyici olduğundan dolayı açlığınızı yatıştırmada etkilidir. Kinder Pingui en tatlı ve sade atıştırmalıklar arasında üstün lezzet kalitesi ile ön plana çıkıyor. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.