logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kinder Bueno 2'li T2 43 g

Kinder Bueno 2'li T2 43 gAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kinder Bueno 2'li T2 43 g

Kinder Bueno

Kinder Bueno lezzeti ile büyülemeye devam ediyor. Kıtır kıtır gofretin altında yer alan krema ile beraber size büyüleyici bir lezzet sunacaktır. Bu noktada özellikle Bueno içerisinde kullanılan malzemelerin birinci kalite olması direkt olarak genel ürün kalitesini pekiştiren detaylardandır.

İmalat aşamasından başlayarak paketlemeye kadar tüm noktalarda kalite en temel önceliklerden biri olarak belirlemiştir. Bueno sizin için küçük bir ara öğün ya da çocuğunuz için bir ödül olabilir. İçeriğinin sağlıklı yapısı ve lezzetli duruşu ile gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.

Bueno ürünü sayesinde çantanızda atıştırmalık taşımak artık çok daha kolay! Acıktığınızda ya da bir ortamdan bunaldığınızda daha verimli bir güne devam etmek için Kinder yardımınıza koşacak. Kinder ürünlerinin genelinde süt içeriğine büyük önem verilir. Bu da ürünün olumlu noktaları arasındadır.

Kinder Bueno ile lezzetli bir yolculuğa ilk adımınızı atabilirsiniz. Kinder Bueno çantalarınızın vazgeçilmez parçası olacak!  

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.