logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kibar Yumurta Sarı M 30'lu

Kibar Yumurta Sarı M 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kibar Yumurta Sarı M 30'lu


Kibar Yumurta Sarı (M) ile hem sağlık hem de lezzetten geri kalmayın! Hemen her öğünde tüketilebilen yumurta, özellikle kahvaltıların baş tacıdır.
Yumurta, vücudun her türlü dokuda gücünü oluşturmasına ya da korumasına yardımcı olan önemli bir besin olan mükemmel bir protein kaynağıdır.
Gözlerinize faydalı olmasının yanı sıra yumurtalar, cildinizi güneşten korumaya yardımcı olabilecek karotenoidler içerir.
Kalbinizin sağlığını korur: Yumurta yüksek oranda yağ içerir. Bu yağ, kandaki iyi kolesterolü artırmaya yardımcı olur. Vücuttaki iyi kolesterol, kalbin, özellikle de damar sisteminin sağlıklı ve güçlü olmasına yardımcı olur.
Kemik Güçlendirme sağlar: Kibar Yumurta Sarı (M) çok besleyici bir gıda olarak tüketilir. Düzenli yumurta alımı, insan vücudunun kemiklerini güçlendirmede önemli bir rol oynar. Bu özellik büyüme ve gelişmeyi hızlandırır. Daha sonraki yıllarda kemik erimesi riskini azaltmada etkilidir.
Göz sağlığını korur: Yumurtalar sadece besleyici olmakla kalmaz, aynı zamanda duyu organlarını güçlendirerek faydalıdır. Sağlıklı olmak ve yakından bakmak gözlerinize büyük faydalar sağlayabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.