logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kibar Yumurta Sarı L 30'lu

Kibar Yumurta Sarı L 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kibar Yumurta Sarı L 30'lu


Kibar Yumurta Sarı (L) sayesinde sağlık deposu olan yumurtadan sizde faydalanabilirsiniz. Hem lezzet olarak birçok şekilde hazırlanabilen yumurta tam bir protein deposudur. Birçok yararı da bulunmaktadır;

Güçlenme ve kas oluşumunu sağlar: Kas gelişimini de destekler. Kas gelişiminde etkili olan proteinler sayesinde vücutta kas kütlesi oluşmasına yardımcı olur. Özellikle vücut geliştirme sporlarında yapılan diyet için vazgeçilmez bir besindir.
Yumurtalar geleneksel olarak günlük diyetin ayrılmaz bir parçası olarak önerilmiştir.
E Vitamini içerir: Sağlığı korumaya ve hastalıkları önlemeye yardımcı olan antioksidanlar bulundurur.
Kolin denlen bir madde içerir, özellikle beyin zarını güçlendirerek ve yapının korunmasına yardımcı olarak beyin hücrelerini sağlıklı tutmak için gereklidir.

Kibar Yumurta Sarı (L) besinleri, gözlerinizi sağlıklı tutmak ve görme yeteneğinizi keskinleştirmek için harikadır. Yumurtalar, katarakt ve makula dejenerasyonu gibi ciddi göz problemlerini önlemeye yardımcı olan iki antioksidan, lutein ve zeaksantin içerir. Ayrıca, sağlıklı görmeyi sürdürmek için çok önemli olan önerilen günlük A vitamini dozunun yüzde 6'sını karşılarlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.