logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Tofy Meyveli Toffe Şeker 375 g

Kent Tofy Meyveli Toffe Şeker 375 gAdet Fiyatı : 77,50 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 775,00 TL
Birim Fiyat: 77,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Tofy Meyveli Toffe Şeker 375 g

Kent Tofy Meyveli Toffe Şeker

Kent Tofy Meyveli Toffe Şeker bayramların ve özel günlerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Özellikle sunulan lezzet ve özenli paketleme ile beraber elde edilecek olan verimliliğin maksimum seviyeye çıktığı görülüyor. Çocuklardan yetişkinlere kadar her yaş grubunu memnun edecek bir yapılanma mevcuttur.

Toffe şeker içeriğinde kullanılan hakiki meyve suyu ile beraber sorunsuz bir lezzete bir adım daha yaklaşma fırsatını elde edebilirsiniz. İçeriğin bu lezzetli yapısı özel günlerinizi çok daha anlamlı ve eğlenceli bir hale getirecek.

Paketleme ve üretim aşamasında da oldukça özenli bir yapılanma oluşturulmuştur. Her aşamada kişilerin en güvenilir şekilde ürünün imalat aşamasının tamamlanması için özel bir çaba sarf edilmektedir. Kent müşteri memnuniyeti konusunda en yüksek seviyede kaliteyi hedefleyen firmalar arasındadır.

Kent Tofy hem leziz bir ürün tatma fırsatı sunacak hem de sizin çocukluğunuza kısa bir yolculuk yapmanızı mümkün kılacak. Çantanıza attığınız birkaç şeker ile beraber sıkıcı anları dahi renklendirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.