logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Tofita Yumiyum Portakal 804 g

Kent Tofita Yumiyum Portakal 804 gAdet Fiyatı : 289,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Tofita Yumiyum Portakal 804 g

Kent Tofita Yumiyum Portakal

 

Geçmişten bu yana beğenisini hiç kaybetmeyen yumiyum, farklı aromaları ile alıcısını karşılamaya devam ediyor. Üstelik öyle tek tek değil, çoklu olarak paketlenmiştir. Zaten son derece minik bir atıştırmalıktır. Bu yüzden tekli yerine çoklu paketlerin göz önünde bulundurulmasında fayda var.

 Örnek vermek gerekirse Kent Tofita Yumiyum portakal tercihinde bulunabilirsiniz. Yani portakal aromasına sahip olan yumiyumlara yer verilmiştir. Üstelik paket içerisinde bulunuyor. İstediğiniz her zaman elinizin altında bulunan yumiyumları tüketebilirsiniz.

 Kent Tofita Yumiyum portakal özleri ile son derece hoş bir tada sahip olmuştur. Üstelik bu aromanın meyve suları ile desteklenmesi sağlanmıştır. Sulu olduğu için de portakal tadı son derece etkin bir hale gelmiştir.

 6,7 gram olan paketi silindir şeklindedir. Arka arkaya olacak şekilde yumiyumlar sıralanmıştır. Uzun ve ince formata sahip olan bu atıştırmalık, başta çocukların tercihi halinde. Geçmişten beri bakkallarda boy gösterdiği için yetişkinlerin de özlediği tatlar arasında. Sık sık tüketenler de toplu paketler dahilinde temin ediyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.