logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Miss Meyve Aromalı Bonbon 375 g

Kent Miss Meyve Aromalı Bonbon 375 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Miss Meyve Aromalı Bonbon 375 g

Kent Miss Meyve Aromalı Bonbon

Miss Bonbon hem çocukların hem de tüm yetişkinlerin severek tükettiği ürünlerin başında geliyor. Özellikle bayram dendiği zaman akla gelen ilk seçeneklerden biri olan Kent Miss Bonbon sizin için lezzetin en temel noktalarından biri haline gelecek!

Kent Miss Meyve Aromalı Bonbon şeklinde paketlenmiş yapısı ile her evde muhakkak olması gereken lezzetiyle dikkat çekiyor. Cazip fiyatı ve muhteşem içeriği ile beraber elde edilecek olan memnuniyet en üst noktaya çıkacak!

Bonbon bayram sabahlarının da vazgeçilmez ikramlarından biridir. Hem misafirlere ikram etmek hem de ailece tüketmek için şekerliklerde muhakkak yerini alır! İmalat sırasında gösterilen özen de memnuniyeti pekiştiren detaylar arasında kendini gösteriyor.

İçeriğinde yer alan gerçek meyve suyu ile çok daha verimli bir lezzet seviyesi elde edilmiştir. Bu lezzet seviyesi sizi adeta çocukluğunuza götürecek! Kent Miss Bonbon sizin için yüksek lezzetin ve muhteşem kalitenin en temel adreslerinden olacak! Çantanıza da küçük kaçamaklar yapmak için birkaç adet atmayı ihmal etmemelisiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.