logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Miss Bonbon Süt Şeker 375 g

Kent Miss Bonbon Süt Şeker 375 gAdet Fiyatı : 77,50 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 775,00 TL
Birim Fiyat: 77,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Miss Bonbon Süt Şeker 375 g

Kent Miss Bonbon Süt Şeker

Şeker sektöründe yeri asla doldurulamaz bir isim olan Kent, uzun yıllardır olduğu gibi şeker üretme ve halka sunma konusunda şekerleme severlerin gönlünü kazanıyor. Pek çok çeşitte ürettiği şekerlemeler gibi Kent Miss Bonbon Süt Şeker adından oldukça söz ettiren ve oldukça fazla sevilen Kent şekerleme türlerinden biridir.

İçeriğinde mevcut bulunan özel formülü ile gerek yumuşaklığı gerekse tadı ve kokusu ile beğenenlerinin taktirini ve sempatisini kazanan Kent Miss Bonbon Süt Şeker, Kent markasının klasikleşmiş şeker formüllerinden biridir.

Bayramların en sevilen geleneği olan şeker ikram etme merasimine Kent, ürettiği pek çok farklı tat ile uzun yıllardır şeker seven gönüllerin sahibidir. Her nesilden insan; genç olsun yaşlı olsun Kent Miss Bonbon Süt Şeker, çok uzun zamandır bayramların vazgeçilmez tatlarından biridir.

Siz de hala Kent Miss Bonbon Süt Şeker denemediyseniz, bir an önce deneyerek bu eşsiz lezzetle tanışarak tutkunlarından birisi de siz olabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.