logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Limonatat Aromalı Şeker 1 kg

Kent Limonatat Aromalı Şeker 1 kgAdet Fiyatı : 139,90 TL
Koli Fiyatı (5 Adet) : 699,50 TL
Birim Fiyat: 139,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Limonatat Aromalı Şeker 1 kg

Kent Limonatat Aromalı Şeker

Bayram şekerlerinin değişmez adı Kent, çıkarttığı pek çok değişik şekerli lezzet gibi Kent Limonatat Aromalı Şeker ile de adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Sektöründe hali hazırda hatırı sayılır bir yere sahip olan Kent, şeker konusunda da diğer lezzetlerde olduğu gibi zirveyi zorluyor.

Bayramlarda değişmeyen geleneklerden biri olan şeker ikram etme merasimi, Kent Limonatat Aromalı Şeker ile tat bulsun. Misafirlerinize gönül rahatlığı ile Kent Limonatat Aromalı Şeker ikram edebilirsiniz. Böylelikle misafirleriniz de siz de memnun olursunuz.

İçeriğindeki Kent’e has olan özel formülü, ağızda uzun süre kalıcı şekerli tat bırakması, hoş limonsu kokusu gibi pek konuda orijinal bir tada sahip olan Kent Limonatat Aromalı Şeker, pek çok insanın uzun yıllardır vazgeçilmezidir.

Eğer hala Kent Limonatat Aromalı Şeker denemediyseniz, en yakın zamanda bu eşsiz lezzeti deneyimlemelisiniz. Böylelikle pek çok insan gibi siz de bu eşsiz tadın daimi bağımlısı olacaksınızdır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.