logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Jelibon Cola 80 g
  • resm Kent Jelibon Cola 80 g

Kent Jelibon Cola 80 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Jelibon Cola 80 g

Kent Jelibon Cola Yumuşak Şeker

Karşı koyması imkansız lezzetiyle artık Kent Jelibon Cola Yum.Şek ’lık yeni ambalajında. Büyüklerin dünyasına bir çocuk mutluluğu getiren Cola aromalı enfes lezzet sizi gülümsetmeye yetecek kadar eğlenceli. Minik Cola şişelerini andıran görünümüyle Kent Colalı Jelibon, 7’den 70’e herkesin kalbini çalmayı başardı.

Türkiye’nin ilk jelli Jelibonunu üreten Kent’in %100 Cola’dan elde edilen yumuşak şekerlerinin hepsi AB ve Türkiye standartlarına uygun biçimde hazırlanmaktadır. Sağlıklı ve hijyenik yollardan elde edilen jelibon tamamen katkısızdır. 

Hem çocukların hem de yetişkinlerin favorisi, bu tadına doyulmaz lezzet vazgeçilmezlerinizden biri olacak. Çocuklarınızın ve sevdiklerinizin damağında şölen yatacak Kent Colalı Jelibon ile sevdiklerinize tatlı, küçük sürprizler yapabilirsiniz.

Son kullanma tarihine kadar buzdolabında güvenle saklayabilirsiniz. Açıldıktan sonra 2 gün içinde tüketilmesi önerilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.