logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Elegan Vişne Dolgulu Toffe Şeker 1 kg

Kent Elegan Vişne Dolgulu Toffe Şeker 1 kgKoli Fiyatı (5 Adet) : 774,50 TL
Birim Fiyat: 154,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Elegan Vişne Dolgulu Toffe Şeker 1 kg

Kent Elegan Vişne Dolgulu Toffe Şeker

Kent Elegan Vişne Dolgulu Toffe Şeker geleneksel şeker üretim metotlarını koruyan en önemli materyallerin başında geliyor. Bayram günlerinin vazgeçilmez ürünü olan Kent Elegan piyasada yer alan en değerli içeriklerden birini üretiyor. Sadece özel günlerde değil sıradan bir günde de ağzınızın tatlanması için en uygun seçeneklerden biri olacak!

Portakal dolgulu toffe şeker çocukları da yetişkinleri de büyülüyor. Oluşturulan bu lezzet içerisinde sadece birinci kalite materyallerin kullanılması memnuniyeti artırıyor. Özellikle şekerlemenin içeriğinde yer alan dolgu oluşturulurken gerçek meyve özlerinden yardım alınıyor.

Çocukların da yetişkinlerin de severek tükettiği bu ürün geleneksel lezzetlerimizin modern görünüm almış hallerinden bir tanesidir. Paketleme ve satışa sunulma aşamasına kadar kaliteden tek bir noktada dahi taviz verilmemektedir.

Kent elegan toplumumuzda neşeli topluluklar denildiği zaman akla gelen ilk üründür. Misafirlerinize ikram etmek ve ağzınızın tadını yerine getirmek için en uygun seçeneklerdendir. 1 kilogramlık yapısı ile fiyat bakımından da uygun yapısı ile göz dolduruyor.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.