logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Elegan Portakal Dolgulu Toffe Şeker 1 kg 5'li

Kent Elegan Portakal Dolgulu Toffe Şeker 1 kg 5'liKoli Fiyatı (5 Adet) : 774,50 TL
Birim Fiyat: 154,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Elegan Portakal Dolgulu Toffe Şeker 1 kg 5'li

Kent Elegan Portakal Dolgulu Toffe Şeker

Kent Elegan Portakal Dolgulu Toffe Şeker bayram günlerinin vazgeçilmez parçalarından bir tanesidir. Geleneksel şeker üretim metotlarını devam ettirirken aynı zamanda modern rayihaları da geride bırakmayan Kent müşterileri memnun etmek için mest eden bir karışım hazırlamıştır.

Portakallı yapısı ile damaklara şenlik getirecek olan Kent Elegan uzun senelerdir ülkemizde en sevilen içeriklerden biridir. Özellikle farklı meyveler ile zenginleştirilmiş olan bu seri sadece bayramların değil günlük hayatın da vazgeçilmezlerindendir.

En sıkıntılı anda dahi yüzünüzü güldürecek bir tada sahip olan bu şeker serisi sizin için muhteşem rayihanın en temel noktalarından biri olacak! Tattığınız anda bir daha vazgeçilmemek üzere çantanıza muhakkak ekleyeceksiniz.

Portakal dolgulu toffe şeker ile Akdeniz’in o muhteşem portakal rayihasını şekerin küçük kompakt yapısında tadabilirsiniz. Üretim safhasında kullanılan tüm ürünlerin sadece birinci kalite olması bu ürünün kalitesinin maksimum seviyede olmasına katkı sağlamaktadır. Sadece ürünün hammaddesinin seçiminde değil üretim safhasında da büyük bir özen gösterilir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.