logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Elegan Çilek Dolgulu Toffe Şeker 1 kg 5'li

Kent Elegan Çilek Dolgulu Toffe Şeker 1 kg 5'liKoli Fiyatı (5 Adet) : 699,50 TL
Birim Fiyat: 139,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Elegan Çilek Dolgulu Toffe Şeker 1 kg 5'li

Kent Elegan Çilek Dolgulu Toffe Şeker

Şeker konusunda sektöründe yıllardır öncü olan Kent, çıkardığı pek çok şeker ile tatlı severlerin gönlünü fethediyor. Kent Elegan Çilek Dolgulu Toffe Şeker uzun zamandır şeker konusunda tatlı severlerin bir numaralı değişmez tercihidir.

İçeriğindeki özel formülü ile ağızda hoş bir çilekli şeker tadı bırakan Kent Elegan Çilek Dolgulu Toffe Şeker aynı zamanda kremsi yapısı ile ağızda sağladığı yumuşaklık ile güzel bir tat sağlar. Şekerin içeriğinde süt de oldukça fazla bulunur. Bu sebeple çok sık tercih edilir.

Hoş kokusu ile de tadanların bir daha asla vazgeçemediği bir tatlı olan Kent Elegan, diğer şeker türlerinde olduğu gibi Kent Elegan Çilek Dolgulu Toffe Şeker ile de en çok tercih edilen şeker markası olmayı sürdürüyor. Şekerinde kullandığı özel formül ile kaliteden asla ödün vermiyor.

Eğer hala Kent Elegan Çilek Dolgulu Toffe Şeker denemediyseniz en yakın zamanda deneyerek çilekli kremalı şeker yemenin doyumsuz zevkine varabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.