logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Elegan Çikolata Dolgulu Şeker 1 kg 5'li

Kent Elegan Çikolata Dolgulu Şeker 1 kg 5'liKoli Fiyatı (5 Adet) : 699,50 TL
Birim Fiyat: 139,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Elegan Çikolata Dolgulu Şeker 1 kg 5'li

Kent Elegan Çikolata Dolgulu Şeker

Bayram şekeri konusunda alanında rakip tanımayan ve sektöründe oldukça hatırı sayılır bir yere sahip olan Kent, ürettiği pek çok farklı lezzetteki şekerlemeleriyle adından yıllardır söz ettiriyor. Değişmeyen tadı, lezzetini yıllardan beridir hiç değiştirmedi ve bu alanda klasikleşmeyi başardı.

Bayramların değişmez geleneği şeker tercihini pek çok insan Kent Elegan Çikolata Dolgulu Şeker ’dan yana kullanarak ağızlarını tatlandırıyor. Aynı zamanda hangi yaşta olursa olsun gelen her misafirlerini de oldukça fazla memnun ediyor.

Kent Elegan Çikolata Dolgulu Şeker, yıllardır şeker konusunda değişmeyen markalardandır. İnsanların en çok tercih ettiği bu şekerlemeler içerik olarak sade sütlü çikolatalı şekerden oluşur. Kent, bu noktada uzun yıllardır değişmeyen eşsiz tadı, lezzeti, kokusu ile elegan çikolata dolgulu şeker ile oldukça bilinen bir marka haline geldi.

Siz hala Kent Elegan Çikolata Dolgulu Şeker denemediyseniz hemen en yakın zamanda deneyimleyerek misafirlerinize muhteşem çikolata dolgulu sütlü şeker tadını sunarak onları memnun edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.